вторник, 23 декември 2014 г.

Още приятели!

Пристигна красиво писмо от Добрич /424.20 км./ и 2.а клас на СОУ "Любен Каравелов" с класен ръководител г-жа Галина Няголова!
Новите ни приятели разказват с любов за своя град и споделят желанието си да опознаят нашата красива Родина. Би било прекрасно един ден да видим един от най-красивите паркове в България - гордост на Добрич. Добруджанци са щастливи, защото техния край с много любов е увековечил в разказите си големият български писател Йордан Йовков.
И още едни приятели - от съседния ни Ботевград. Те са горди, че учат, творят и спортуват в най-новото българско училище. Наистина е много красиво - вижда се от снимките на юбилейната папка, която получихме! Пък може и да им гостуваме:)
И са толкова хубави в училищните униформи! Благодарим на госпожа Йотова и прекрасните ѝ
първолаци!



2 коментара:

  1. Как здорово, Петя! Мы с удовольствием тоже примем участие в вашем путешествии и добавим магнитики-города в вашу коллекцию из России! Мои первоклассники тоже уже знают много букв и смогут написать интересное письмо о родном городе Краснодаре! Пришлите ваш адрес для писем мне на электронную почту potter71@mail.ru

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Прекрасно, что Вам понравился наш проект! Написала адрес на элекронную почту. Верю все будут очень взволнованы, узнав, что проект покинул границы Болгарии! Если захотите сами организовать подобное путешествие, пишите, будем рады оказаться на вашем пути!

      Изтриване